AnaSayfaŞirket ProfiliİletişimHaberlerKariyer
WebYazilimlari Logo ve AnaSayfa Linki
Tools
Tools
Yardim
Site Haritası
Linkler
WEBYAZILIMLARI.com iş ve 
gündelik hayatınızda karşılaşmakta 
olduğunuz her türlü soruna bulacağı 
etkin ve hayatınızı kolaylaştıran
çözümleri ile yapacağınız 
harcamaların karşılığının size 
kalite ve memnuniyet olarak 
geri dönmesini sağlayan hizmetler 
sunmayı kendine hedef olarak 
seçmiştir.
Bu içeriği görüntüleyebilmek için en az Flash 8.0'ın yüklü olması gerekmektedir.

Hizmetlerimiz

*Yazılım Hizmetleri

WebYazilimlari.com şirketinizin ihtiyacı olan her türlü yazılım ihtiyaçlarını karşılamak üzere bilgisayar mühendislerinden ve seçkin partnerlerden oluşan uzman kadrosuyla kalite ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Kurumsal ve Kişisel Web Sitesi, B2B, B2C yazılımlar konusunda anahtar teslimi hizmetler vermekteyiz.

Çeşitli sektörlere yönelik paket yazılımlar konusunda da çalışmalarımız devam etmektedir.

*Grafik, Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım dışında kurumsallaşma adına her türlü ihtiyacınızda şirketinize katma değer sağlayan hizmetler sunmaktayız. Bunlardan bazıları; Logo ve Kartvizit tasarımı, Kurumsallaşma kapsamında Misyon, Vizyon, Hedeflerin tespiti, Şirket Reklam ve Sunum Müziği hazırlama, Şirket içi ve dışında kullanılan dokümanların sizi en iyi temsil edebilecek şekilde standart hale getirilmesi çalışmaları.

*Hizmette bütünlük

WebYazilimlari.com bugüne kadar vermiş olduğu yazılım hizmetlerinin yanı sıra ikame ürün ve hizmetlerle müşterilerine beklentilerinin üzerinde fayda sağlamayı hedeflemektedir.

*Yerelleştirme, Çoklu Dil ve Çeviri Desteği

Yazılımlarınız dünyanın bütün dillerine uyarlanabilmekte ve yerelin yanı sıra global müşteri portföyüne hakim olmanız sağlanmaktadır.

Dilerseniz yurtdışına açılmanızın ilk adımı olarak sitenizi hedef dilleri içerecek şekilde düzenleyebiliriz.

*Katalog ve Tanıtım Hizmetleri

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını daha etkin bir şekilde yapabilmenizi sağlıyoruz. Birçok KOBI'nin yer aldığı MegaKatalog.com sitesi üzerinde yer alan kataloglar üzerinden ürün ve hizmetlerinizi girebilirsiniz ve sonrasında bu katalogları sitenize entegre edebiliriz. Bunun için yapmanız gereken MegaKatalog.com'a Kurumsal Üyelik başvurusu yapmanız.

Aynı zamanda MegaKatalog.com sitesi portal sayfalarında reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Google ve Adnet gibi kuruluşlarda veya Internet üzerinde varolan reklam seçenekleriyle şirketinizin etkin bir şekilde tanıtımını üstlenip, aynı zamanda takibini de yapıyoruz. Böylece reklamlardan ne kadar dönüş olduğunu görerek bütçenizi ihtiyacınız oranında ayarlayabiliyorsunuz.

*Destek ve Bakım Hizmetleri

Birçok başarıyla tamamlanan proje teslim sonrası herhangi bir sorunla karşılaştığında gerekli destek verilmez ise başarısını devam ettiremez. Bu konuda vermiş olduğumuz bakım hizmetleri sayesinde projenizin devamlılığını sağlıyoruz.

Gerektiği taktirde en kısa zamanda müdahale ederek işlerinizin aksamamasını ve kaliteli bir hizmet vermenizi sağlıyoruz.

Bunun için yapmanız gereken şirketimiz ile varolan yazılımınız için bakım sözleşmesi talebinde bulunmak. 


*Erişilebilirlik

Site ziyaretçilerinizin %20'sini sitenizin erişilebilir olmaması ve %60'ını ise sitenizin karmaşık ve geç yüklenmesinden kaynaklanan sebeplerle kaybedebileceğinizi biliyor musunuz?

Webyazilimlari.com olarak sitenize giren ziyaretçilerin aradığını kolayca bulabilmesi ve potansiyel müşteri durumundan gerçek müşteriye dönüşebilmeleri için etkin tasarımlar ve çözümler sunmaktayız.

*Güvenlik

Güvenliğe ne kadar önem veriyorsunuz? WebYazilimlari.com olarak ekibimizde yer alan bilgisayar mühendislerinden oluşan konusunda uzman kadromuzla her türlü veri ve site güvenliği konusunda danışmanlık hizmetleri vermekte ve müşterilerimizi bu konuda bilinçlendirme gayreti içerisinde bulunmaktayız.

*Kalite

Web Siteniz ne kadar kaliteli? Sadece Internette var olmak adına mı site yaptırdınız veya yaptıracaksınız?

Müşterileriniz bulmadan sitenizdeki hataları tespit edip site içeriğinizi son kullanıcılar tarafından kolayca anlaşılabilecek ve ilgiyle izlenebilecek hale getiriyoruz veya web siteniz yoksa anahtar teslimi herşeyiyle baştan yaratıyoruz.

WebYazilimlari.com her türlü web sitesi ihtiyaçlarınızı bilgisayar mühendisleri ve yetenekli tasarımcılardan oluşan ekibi ile etkin bir şekilde karşılayan çözümler sunar. Geriye müşterilerinizin sitenizde sunulan ürün veya hizmetlerden tatmin olup, farkında ve kararlı bir alıcı olarak size yönlenmesi kalır. Böylece gereksiz yere hem zaman hem de para harcanmamış olur.

*Yerelleştirme

Dünyaya açılmaya mı karar verdiniz?

Web siteninizi diğer ülkelerdeki potansiyel müşterilere ulaşabilmeniz için yerelleştiriyoruz.

Kodlama ve tüm dillerde çeviri hizmetlerini bir arada sunarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi, aynı zamanda da uluslar arası rekabet ortamında şirketinizin yurtdışında saygın bir şekilde temsil etmenize olanak sağlıyoruz.

Dilerseniz yabancı dilde yapacağınız yazışmalarda ve vereceğiniz reklamlarda konusunda uzman mütercimlerimiz ile size destek veriyoruz.

*Rekabet

Şirketinizin sektördeki yerel ve global rakipleriyle rekabet ederken daima bir adım önde olması gerekmez mi?

WebYazilimlari.com ekibi olarak size bu imkanı vereceğimiz seçkin hizmetlerle sağlıyoruz.

Araştırmacı, yenilikçi ve yaratıcı kimliğimiz sayesinde elimziden geldiği kadarı ile sizinde yardımlarınızla şirketinizi sektöründe lider konuma getirmeye ve sonrasında bu konumda tutmaya azami gayret gösteriyoruz.