AnaSayfaŞirket ProfiliİletişimHaberlerKariyer
WebYazilimlari Logo ve AnaSayfa Linki
Tools
Tools
Yardim
Site Haritası
Linkler
WEBYAZILIMLARI.com iş ve 
gündelik hayatınızda karşılaşmakta 
olduğunuz her türlü soruna bulacağı 
etkin ve hayatınızı kolaylaştıran
çözümleri ile yapacağınız 
harcamaların karşılığının size 
kalite ve memnuniyet olarak 
geri dönmesini sağlayan hizmetler 
sunmayı kendine hedef olarak 
seçmiştir.
Bu içeriği görüntüleyebilmek için en az Flash 8.0'ın yüklü olması gerekmektedir.

Şirket Profili

*Hakkımızda

Türkiye'de internetin henüz yaygın olmadığı 1995 yılında ilk internet sitesi projemizi hayata geçirdikten sonra, günümüze kadar uzanan ve teknolojinin her geçen gün bizleri yeni birşeyler öğrenmeye zorladığı bu zorlu yolda gerek bireysel olarak gerekse Türkiye'nin önde gelen büyük kurumlarında edindiğimiz tecrübeler sonrasında WebYazilimlari.com ile sizlere daha kurumsal bir kimlik altında hizmet verme arzu ve hedefimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Görev aldığımız projeler arasında Türkiye'nin önde gelen firmalarının Otomasyon projeleri ağırlıkta olmakla beraber, Küçük ve Orta Ölçekteki Kurum ve Kuruluşların da web sitesi projelerini hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Bunların dışında kendi markalarımız altında internet siteleri kurmakta ve her geçen gün çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz. WebYazilimlari.com gerek internet gerekse intranet üzerinde her türlü yazılım hizmetini anahtar teslimi şeklinde siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ürün bazlı çalışmalarımız da devam etmektedir. Yakın gelecekteki hedeflerimiz arasında ürün bazlı yazılımlarımızdan bir veya birkaçını siz değerli müşterimizle paylaşabilmek bulunmaktadır.

 


*Misyonumuz

Gerçekleştireceğimiz projelerde müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak ödedikleri ücretin karşılığının kendilerine kalite ve memnuniyet olarak geri döndürmeyi görev edindik.

*Vizyonumuz

Türkiyede ve uluslar arası arenada kendisini ispat etmiş ve çok geniş kitlelere vermiş olduğu hizmetlerle ulaşmış bir dünya markası olmak vizyonumuzdur.

*Hedefimiz

Uzun yıllardır sektöründe yazılım hizmetleri alanında yenilikçi ve öncü olma adına atılımlarda bulunan WebYazilimlari.com iş ve gündelik hayatınızda karşılaşmakta olduğunuz her türlü soruna bulacağı etkin ve hayatınızı kolaylaştıran çözümleri ile yapacağınız harcamaların karşılığının size kalite ve memnuniyet olarak geri dönmesini sağlayan hizmetler sunmayı kendine hedef olarak seçmiştir..